O NAS

O nas

Firma Sanserwis swoją działalność rozpoczęła w 1991 roku jako Autoryzowany Serwis marki Sanyo. Stałe poszerzanie profilu świadczonych usług serwisowych umożliwiło w kolejnych latach na przekształcenie w Autoryzowane Centrum Serwisowe. Wieloletnie doświadczenie, kwalifikacje zawodowe personelu i zaangażowanie pozwoliły na pozyskanie nowych autoryzacji krajowych i zagranicznych Partnerów z zakresu wykonywania gwarancyjnych oraz ubezpieczeniowych usług serwisowych sprzętu RTV i AGD.
Sanserwis wchodzi w skład sieci serwisowych Arconet oraz Quadra-Net nadających firmie kolejne autoryzacje.

Serwis zlokalizowany jest przy Al. Krzyżanowskiego 12a w Rzeszowie. Inżynierowie serwisu systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w certyfikacjach inżynierskich oraz szkoleniach organizowanych w ramach udzielonych Autoryzacji od Producentów marek. Stale poszerzana wiedza pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Zakres działalności serwisowej obejmuje również obsługę D2D z dojazdem do Klienta na terenie całego województwa podkarpackiego i części małopolski. Firma współpracuje również w zakresie bezpośredniej obsługi transportowej z sieciami sprzedaży sprzętu RTV i AGD w regionie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami