Montaż i serwis klimatyzacji

sanserwis sanserwis

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne usługi chłodnicze, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych. Wykonujemy instalacje według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowobudowanych oraz już istniejących.

Pracownicy naszego serwisu to wysoko wykwalifikowana i wyposażona w profesjonalny sprzęt kadra dzięki której gwarantujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

sanserwis

Doradzimy i zamontujemy
Wybierając klimatyzator powinniśmy się kierować nie tylko wielkością pomieszczenia lecz również ilością urządzeń wydzielających w nim ciepło, takich jak np. telewizor czy
komputer, a także ilością przebywających tam osób.

Biorąc to wszystko pod uwagę, jak również specyficzne warunki pomieszczenia (nasłonecznienie, izolacja ścian) możemy dobrać klimatyzator. Nasi pracownicy dysponują odpowiednią wiedzą oraz urządzeniami dzięki czemu zapewnimy Państwu jak najlepsze dobranie jednostki chłodzącej w raz z jej prawidłową instalacją.

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługą montażu czy serwisu klimatyzacji prosimy o wypełnienie formularza - skontaktujemy się z Państwem w ciagu 24 godzin

imię i nazwisko *
telefon *
email   
wiadomość *
wyślij

 

Typy klimatyzatorów
Urządzenia klimatyzacyjne możemy ze względu na ich budowę oraz zastosowanie podzielić na kilka zasadniczych grup.

sanserwis

  • Typ monoblock - cały układ chłodniczy znajduje się w jednej obudowie. Montaż klimatyzatora polega na umieszczeniu go w oknie lub ścianie, w taki sposób aby część układu chłodzenia powietrza znajdowała się po wewnętrznej stronie pomieszczenia, a układ chłodzenia czynnika chłodniczego na zewnątrz.
  • Typ split - każdy z części układu chłodniczego znajduje się w dwóch odrębnych jednostkach (jednostce wewnętrznej oraz jednostce zewnętrznej). Jednostka wewnętrzna montowana jest w chłodzonym pomieszczeniu; jednostka zewnętrzna montowana jest na zewnątrz budynku. Obie jednostki połączone są przy pomocy rurek miedzianych.
  • Typ multisplit - w tym rodzaju klimatyzatora jedna jednostka zewnętrzna może obsługiwać wiele jednostek wewnętrznych, umożliwiając chłodzenie kilku pomieszczeń.

Klimatyzacja to pełna kontrola nad parametrami powietrza, czyli stworzenie i utrzymanie w pomieszczeniach najkorzystniejszego dla ludzi mikroklimatu a także zapewnienie ważnym urządzeniom właściwych warunków pracy. Inaczej mówiąc – klimatyzacja komfortu to nie tylko schładzanie pomieszczeń, ale przede wszystkim:

sanserwis ZDROWIE i dobre samopoczucie znacznie łatwiej utrzymać w dobrze klimatyzowanych pomieszczeniach. W pomieszczeniach o niewłaściwej temperaturze, wilgotności oraz źle wentylowanych człowiek staje się senny, znużony i odczuwa bóle głowy. Stan ten jest powodowany niedotlenieniem organizmu i dyskomfortem termicznym. Celem naszych systemów jest zapewnienie takiego klimatu pomieszczeń przeznaczonych do przebywania ludzi, który w dużym stopniu odpowiada zaspokojeniu potrzeb wynikających z pojęcia komfortu cieplnego. Prawidłowy klimat pomieszczeń bytowych to zdrowie i dobre samopoczucie.

WYDAJNOŚĆ PRACY ludzkiej zależy w znacznej mierze od warunków otoczenia takich jak temperatura, poziom hałasu, czystość powietrza (także skład chemiczny) i wilgotność. Dłuższe przebywanie w pomieszczeniach o niekorzystnych parametrach obniża jakość i bezpieczeństwo pracy, a także znacznie zmniejsza odporność na choroby – to wszystko bardzo łatwo przełożyć na wydajność (skuteczność) pracy. Myśląc o klimatyzacji czy wentylacji stanowisk pracy musimy pamiętać, że pewne minimalne rozwiązania określają wymogi sanitarne, nasze wydajne i wyjątkowo ciche systemy zapewniają najlepsze warunki pracującym ludziom.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY – Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja klimatyzacyjna to osiągnięcie oczekiwanych efektów mniejszym kosztem. Najwyższa jakość i technologia to mniejsze zużycie energii oraz mniejsze wydatki na naprawy a dodatkowo oszczędność czasu i mniej nerwów.

BEZPIECZEŃSTWO ważnych systemów, to spełnienie wymogów technicznych dotyczących np. temperatur pracy narzuconych przez producenta danego systemu. Dzięki stabilnym parametrom i szerokiemu zakresowi pracy urządzeń, nasza oferta jest idealna dla zapewnienia optymalnych warunków w tak odpowiedzialnych miejscach jak np. pomieszczenia serwerów czy ups’ów lub dla instalacji przygotowania „chłodu technologicznego”.

PRESTIŻ lokalu z „klimatem” jest na pewno najwyższy gdy łatwo zauważalne są jedynie efekty pracy nowoczesnych urządzeń bez niepotrzebnych szumów i zgrzytów. Wyjątkowo szeroka gama modeli wewnętrznych jednostek klimatyzacyjnych firmy DAIKIN umożliwia wkomponowane ich w każde wnętrza - jest to jeden z mocnych argumentów za stosowaniem urządzeń tego światowego potentata i prekursora w tej dziedzinie.

Rzeszów, Al.Krzyżanowskiego 12a
Tel.: (017) 850 27 20
sanserwis.rzeszow@pro.onet.pl